Jak se VERGOLA ® dostala do ČR? Jak to všechno začalo | Vergola - originální lamelová pergola

vergola_logo_221x70 piktogramy-black-mobil +420 606 073 370

Jak se VERGOLA ® dostala do ČR? Jak to všechno začalo

Hodně lidí se nás ptá, jak jsme k VERGOLE přišli, jestli ji opravdu vozíme z Austrálie a proč právě odtamtud? Proč jsme si nevybrali některou z lamelových pergol od evropských firem?

Náš příběh začal v roce 2008, kdy jsme si pořídli své bydlení a hledali jsme čím nejlépe zastínit naši terasu, která je na jižní straně.

V roce 2008 jsme si pořídili malý domeček v Uhříněvsi a řešili, jako všichni z Vás, co si pořídit za stínění na terasu. Naše úvahy šly několika směry: Stačí nám markýza? Nebo udělat pergolu s polykarbonátem nebo sklem? Nebo pergolu se stahovací plachtou? Najednou nám svitlo, když k nám přijela kamarádka (architektka), kterou známe z našeho života v Austrálii. Její slova byla: „A tady na terasu si dáte VERGOLU.„ No jo, to je ten nejlepší nápad, ale kde ji koupit? Vzhledem k tomu, že v té době lamelový systém nikdo nenabízel, nezbylo než si ji dovézt přes oceán. A tak se i stalo.

Vergola byla první lamelovou pergolou přivezenou do ČR.

Byli jsme natolik spokojeni a přesvědčeni o její kvalitě, že jsme se rozhodli v roce 2010 nabídnout ji i všem ostatním. Žádná jiná firma v té době lamelovou pergolu nenabízela. Byli jsme první specializovanou firmou na lamelové stínění. Realizace přišly již tentýž rok a stále nás to baví. Naše práce je tvůrčí a konečným výsledkem děláme radost. VERGOLU známe dokonale, víme, co našim zákazníkům prodáváme. Máme ji 100% odzkoušenou 12 měsíců v roce a neměnili bychom.


zpět ZPĚTvergola_logo_221x70

ROGAN Solutions s.r.o.
Jupiterova 1196/30
104 00 Praha 10

Autorizovaný distributor
VERGOLA® CZECH REPUBLIC

ROGAN deSign
www.lamelovapergola.cz
www.vergola.cz
e-mail vergola@vergola.cz   mobil + 606073370+420 606 073 370 YoutubeInstagramFacebookLinked-in

  Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek.
Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies SOUHLASÍTE.
© 2021  vergola.cz
Webdesign by jacha®  |  Powered by AYNICMS

Analytics Googla adwords Sklik